Ova dokumentarno-igrana serija na rijetko viđen, vrlo osoban način prikazuje život čuvara zakona. Slučajevi koji su ih obilježili, privatne dileme, stres i opasnost, ali iznad svega ljudskost u službi društvene koristi. Serija nam otvara vrata svijeta s kojim se većina nas susreće samo u novinskim naslovima.
Utorak, 30. rujna na Prvom
Foto: Policijske priče / dokumentarna serija
Prvu epizodu dokumentarne serije Policijske priče podnaslova Naličje grada prikazujemo u utorak, 30. rujna na Prvom programu u 20:44.
Utorak, 30. rujna na Prvom
Foto: Policijske priče / dokumentarna serija
1. epizoda: Ubojstva u krim-miljeu često su puna neodgovorenih pitanja.
Kako bi na njih dobio odgovore, Domagoj Zaradić zajedno sa svojim kolegama mora kontaktirati osobe iz svih sfera života i tako oslikava stvarno naličje grada.
Utorak, 30. rujna na Prvom
Foto: Policijske priče / dokumentarna serija
Scenaristi i redatelj Hrvoje Mabić, snimatelj Senad Zemunović, autori Hrvoje Mabić i Jadranka Cicvarić Šiftar, urednik Miro Branković.
Produkcija: Trigon za HRT
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!