Graham Norton i gosti

15.01.2023.

13:32

Autor: HRT

Subota, 21. siječnja na Drugom

Subota, 21. siječnja na Drugom

Foto: Graham Norton i gosti / 30. sezona

Graham Norton vratio se u novoj sezoni na male ekrane sa svojom BAFTA-om nagrađenom zabavnom emisijom u kojoj s mnogobrojnim svjetskim zvijezdama razgovara o njihovom životu, karijeri i aspektima kulture koji ga zanimaju. Desetu emisiju 30. sezone Grahamovog hvaljena talk showa s pregršt zabave, smijeha i zanimljivih zgoda koje će nam ispričati neke od najvećih zvijezda današnjice, prikazujemo u subotu, 21. siječnja, u 21:55 na Drugom programu. 

video thumb

Grahamu u goste dolaze: oskarovka Kate Winslet; glumac i pisac Sir Lenny Henry; slavna slastičarka Nadiya Hussain; vrhunski komičar i glumac Jack Whitehall; te pjevač i kantautor Olly Murs.   

Redatelj showa je Steve Smith.  

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!