U petak, 6. svibnja, u 14:05 na Prvom emitiramo novo izdanje emisije Normalan život.
02.05.2022.
13:25
Autor: HRT
U petak, 6. svibnja, u 14:05 na Prvom emitiramo novo izdanje emisije Normalan život.
U povodu Međunarodnog dana primalja, koji se obilježava 5. svibnja, i Majčinog dana, koji ove godine pada 8. svibnja, gošće emisije su prvostupnica primaljstva Sonja Kočiš Čovran, u povodu 70 godina Hrvatske komore primalja, te Nataša Koražija, ravnateljica Doma za starije Park, Zagreb.
U emisiji ćemo govoriti o dignitetu zvanja primalje, koja je od iznimne važnosti u prvim danima majčinstva te o stručnim osobama u Domu za starije, koje različitim aktivnostima, brigom i skrbi, nastoje unaprijediti kvalitetu i dostojanstvo života starijih.
Urednica i voditeljica je Ana Tomašković.
Emisiju pogledajte i preko multimedijske platforme HRTi u čijoj su videoteci emitirana izdanja Normalnog života.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora