Marko Tolja, svestrani nagrađivani glazbenik i Ivan Čupić, trofejni rukomentni reprezentativac, ovoga petka, 20. svibnja, dolaze u goste Danieli Trbović. Zabavni talk show 5.com s Danielom na rasporedu je u 21:50 na Prvom programu.
18.05.2022.
10:50
Autor: HRT
Marko Tolja, svestrani nagrađivani glazbenik i Ivan Čupić, trofejni rukomentni reprezentativac, ovoga petka, 20. svibnja, dolaze u goste Danieli Trbović. Zabavni talk show 5.com s Danielom na rasporedu je u 21:50 na Prvom programu.
Ivan će govoriti o svojoj želji za zlatnim odličjem i prisjetit će se svoje inicijacije za ulazak u reprezentaciju te kakve veze s tim imaju pjevanje i prometni znakovi. Govorit će o pripremama i bijegu s otoka.
Saznat ćemo kako je Ivan zbunjivao Londončane i gdje je mjesto za još jednu tetovažu. Otkrit će nam sve o svojoj hokejaškoj strasti.
Marko će u emisiji govoriti o svojoj ulozi člana žirija u showu “Zvijezde pjevaju” te je li uspio biti strog i pravedan. Saznat ćemo zašto je “slučajni pjevač” i “pa može pjevač”.
Podijelit će s nama priču o grafitima i posljedicama. Tko je kriv za privremeni gubitak glasa, dokad će biti mladi pjevač i kako je postao sam svoj majstor – samo su još neke od priča koje će otkriti gledateljima emisije 5.com s Danielom.
Marko Tolja će s kućnim bendom Ante Gele otpjevati svoje dvije pjesme: "O tebi ovisan" i "Ova ljubav".
Urednice projekta su Gordana Škaljac Narančić i voditeljica Daniela Trbović. Redatelj je Neven-Mihael Dianežević.
Emisiju pogledajte i preko multimedijske platforme HRTi u čijoj su videoteci emitirana izdanja.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora