U četvrtak 28. listopada ne propustite najbolju zabavu na Prvom programu u 17:20 uz emisiju Kod nas doma.
26.10.2021.
09:55
Autor: HRT
U četvrtak 28. listopada ne propustite najbolju zabavu na Prvom programu u 17:20 uz emisiju Kod nas doma.
Sigurni smo da je posljednjih dana tema barem jedne vaše kave bila tragedija na setu holivudskog vesterna, na kojem je Alec Baldwin ustrijelio svoje kolege. Koliko su snimanja opasna, a specijalni efekti zahtjevni, razgovaramo s Brankom Repalustom, stručnjakom koji taj posao radi već više od 40 godina na filmskim setovima diljem svijeta.
Ivan Dečak će nam otkriti kako mu je korona ukrala Božić, što je i opjevao u novom singlu Vatre "Nova godina se nije dogodila".
Što je to nutrivor, saznat ćemo od Petre Krolo kojoj je Hashimotov sindrom život okrenuo naglavačke.
A hoće li nam se na meniju naći hrana koja liječi ili samo ona koja mazi okusne pupoljke, otkrit će nam chef Dario Lide.
Naravno, s nama je i ovog četvrtka naš vinski znalac Saša Špiranec, zato svakako budite s nama!
Voditeljica emisije je Barbara Kolar, redateljica Anamaria Corazza, a urednica i scenaristica Tamara Peras.
Emisiju pogledajte i preko multimedijske platforme HRTi u čijoj su videoteci emitirana izdanja.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora