Opatija bajna

06.03.2026.

12:04

Autor: HRT

video thumb

U sklopu "Glazbenih dana HRT-a - Dora 2025." u Opatiji održana je i ova večer koja nas glazbom i modom vraća u šezdesete godine prošlog stoljeća. Ne propustite zabavno-glazbenu emisiju "Opatija bajna" u nedjelju, 8. ožujka u 17:20 na Prvom.

Iz Kristalne dvorane hotela Kvarner, mjesta na kojemu su u prošlosti otpjevane najljepše serenade, uživajmo u pjesmama iz HTV-ove serije "Dnevnik velikog Perice".

Pjesme su to koje nam vjerno dočaravaju atmosferu tog vremena, a zvijezde večeri se prisjećaju glamura iz te davne Opatije bajne.

Voditelj su Iva Šulentić i Robert Ferlin, redatelj Ivan Miladinov, producent Ivica Vlašić, a urednica Gordana Škaljac Narančić. 

Galerija
Opatija bajna, Foto: HTV/HRT
Nedjelja, 8. ožujka na Prvom , Foto: Opatija bajna/HRT

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!