U Posebnim dodacima i ove subote, 16. listopada, na Trećem programu HTV-a u 20:10 - prava poslastica.
11:11 / 14.10.2021.
Autor: HRT
Objavljeno: 14. listopada 2021., prije 189 dana
Autor: HRT
U Posebnim dodacima i ove subote, 16. listopada, na Trećem programu HTV-a u 20:10 - prava poslastica.
Ante Peterlić opisao ga je kao redatelja s vještinom i elegancijom koju je teško pronaći kod nekog drugog. Filmove kozmopolitskog redatelja Romana Polanskog gledajte uz komentare filmskih kritičara Višnje Vukašinović i Živorada Tomića te filmologa dr. sc. Tomislava Brleka.
Saznajte zašto je Polanskoga lako voljeti te kome je ostavio poneki ožiljak.
Urednica emisije, koju osim na HTV3, na području RH možete pratiti i preko multimedijske usluge HRTi, je Nataša Vukas-Stanojkovski.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora