U četvrtak, 17. ožujka u 21 sat na Prvom programu slijedi novo izdanje magazina Puls.
19:04 / 14.03.2022.
Autor: HRT
Objavljeno: 14. ožujka 2022., prije 44 dana
Autor: HRT
U četvrtak, 17. ožujka u 21 sat na Prvom programu slijedi novo izdanje magazina Puls.
Kao da krizi nema kraja. Onima koji dulje pamte čini se da ona traje oduvijek i ne da nam da predahnemo. Pitamo je li na ovim prostorima stalna samo kriza? Kako se nositi s njom? Odgovore je potražila Tina Šimurina.
U priči Andreje Čakić upoznat ćemo dio nekog ljepšeg svijeta. Bogatu i osebujnu ukrajinsku kulturu približit će nam Ukrajinke Olena i Natalija koje su život posvetile umjetnosti, a Hrvatsku izabrale za svoj dom.
U školi je Antonija voljela kemiju. Ali na kraju je među rijetkim djevojkama završila u teškom i opasnom poslu. Ona ruši predrasude. Sanja Pražen upoznat će vas s najboljom interventnom policajkom u Hrvatskoj.
Urednica i voditeljica je Morana Kasapović, a urednica projekta Maja Tokić.
Emisiju pogledajte i preko multimedijske platforme HRTi u čijoj su videoteci emitirana izdanja.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora