U petak 11. veljače na Drugom programu u 21 sat prikazujemo treći nastavak šeste sezone novozelandske kriminalističke serije Tko ubija u Brokenwoodu.
09:32 / 27.01.2022.
Autor: HRT
Objavljeno: 27. siječnja 2022., prije 86 dana
Autor: HRT
U petak 11. veljače na Drugom programu u 21 sat prikazujemo treći nastavak šeste sezone novozelandske kriminalističke serije Tko ubija u Brokenwoodu.
Članovi brokenwoodskog društva za praćenje pataka spremni su za prvi dan lovne sezone. Osmorici lovaca prst je na okidaču dok strpljivo čekaju patke da polete. Međutim, maglovito jutro donosi neočekivan prizor: borac za zaštitu flore i faune baci se među patke koje se razlete upravo u trenutku kad odjeknu pucnji, ali mrtav padne samo aktivist Leslie Garrett.
Budući da nitko nije spreman na sebe preuzeti krivnju, Mike i njegov tim posumnjaju da je Leslieja ustrijelio tajanstveni deveti lovac kojeg su nakratko ugledali kroz maglu. Nemoguće je utvrditi tko je to bio pa je Mike prisiljen razmišljati kreativnije nego inače. Je li Lesliejeva smrt samo posljedica neopreznog rukovanja oružjem ili patke uopće i nisu bile meta?
Naslovne uloge tumače Neill Rea (inspektor Mike Shepherd), Fern Sutherland (detektivka Kristin Sims), Nic Sampson (Sam Breen), Christina Ionda (Gina Kadinsky).
Kriminalističku seriju BROKENWOOD MYSTERIES 6 odabrala je Martina Rajšek.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora