Nakon što ih iskrca ispred golemog bloka socijalističkih zgrada u Pločama te objasni da je to jedna od najvećih znamenitosti toga kraja, turisti Sergio, Isabella, Shanon, Garret i Benjamin pomisle da nešto nije u redu s Borisom, njihovim turističkim vodičem, kojeg Dubrovnik uopće ne zanima.
Utorak, 14. ožujka na Prvom
Foto: Turistički vodič / dokumentarna serija
No kad na ušću Neretve zaigraju koko ball, autohtonu igru nalik na košarku s elementima ragbija, njihova avantura započinje. Lov na žabe i jegulje, susret sa živućim Tinderom i slušanje gangi, samo su neke od dogodovština s turističkog obilaska koji će pamtiti cijeli život.
Utorak, 14. ožujka na Prvom
Foto: Turistički vodič / dokumentarna serija
Biser Jadrana, argentinske žabe i jedan gangster, naziv je treće epizode putopisne serije Turistički vodič autora Boris Veličan, koju prikazujemo u utorak 14. ožujka na Prvom programu u 20:15.
Autor, kreativni producent, scenarist i voditelj je Boris Veličan. Redatelji su izvršni producent Jure Pavlović i Jozo Schmuch, montaža Ivan Bujević, direktor fotografije Dario Hacek, producent Tomislav Cvitan.
Produkcija: Sekvenca za HRT
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!