Jedno djelo: Marko Tadić - Sadržaj

23.10.2023.

18:27

Autor: HRT

video thumb

U nedjelju, 29. listopada, u 20 sati na Trećem počinjemo s prikazivanjem sedme sezone emisije Jedno djelo. U prvoj epizodi bit će riječi o djelovanju Marka Tadića.

Nedjelja, 29. listopada na Trećem

Nedjelja, 29. listopada na Trećem

Foto: Jedno djelo / HRT

Ono uključuje slikarstvo, crteže, kolaže, objekte, animacije i instalacije. Scenografije gradi od starih fotografija, razglednica, knjiga i niza različitih objekata, čime stvara novi Sadržaj koji propituje povijest, modernističko naslijeđe, ali i utopijske vizije svijeta.

Nedjelja, 29. listopada na Trećem

Nedjelja, 29. listopada na Trećem

Foto: Jedno djelo / HRT

Autorice i urednice su Evelina Turković i Ana Marija Habjan. Snimatelj je Mario Britvić, montažerka Iva Blašković, a producent Tihomir Štivičić.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!